covid19
02 Feb
Lietuvos Kariuomenės Strateginės Komunikacijos įžvalgos BMI Alumni

70 persons registered

View all

Mieli BMI Alumni,

COVID-19 pandemija lėmė reikšmingus daugelio mūsų gyvenimo pokyčius, ji dramatiškai pakeitė informacinę erdvę visame pasaulyje. Dėl jos stipriai padaugėjo ne tik su pandemija susijusių naujienų kiekis, tačiau sustiprėjo ir dezinformacijos bei melagingos informacijos srautas. Lietuvoje kasdien fiksuojami informaciniai incidentai, kuriais siekiama menkinti Lietuvos valstybę, narystę ES ir NATO, žmonės kurstomi dalyvauti protesto akcijose, nedėvėti kaukių ir nesilaikyti karantino metu nustatytų apsisaugojimo nuo koronaviruso taisyklių.

Vakcinavimas nuo koronaviruso šiemet taps ne tik viena didžiausių logistikos operacijų Lietuvoje bei visame pasaulyje, tačiau ir viena sudėtingiausių ir svarbiausių gyvybes gelbstinčių informacinių kampanijų.

Nuolatinę informacinės erdvės stebėseną atliekantys Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitikai savo analizes ir įžvalgas teikia sprendimus priimantiems aukščiausiems šalies vadovams. O vasario 2 dieną jomis su BMI alumni bendruomene pasidalins majoras Gintautas Ciunis, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių vyriausiasis specialistas.

Virtualus susitikimas vyks antradienį, vasario 2 d., 17:00, per Microsoft Teams.

Prašome registruotis žemiau, iki pirmadienio, vasario 1 d.

Susitikimo trukmė - 1,5val.

Microsoft Teams nuoroda, kartu su registracijos patvirtinimu atsiųsime užsiregistravus.

Kilus klausimams, kreipkitės: Gailė Sandaitė: info@bmialumni.lt.

-
Virtualus susitikimas
,
Microsoft Teams
100

Registration form to event

Registration ended